fbpx

Praca

/Praca
Praca2019-08-07T10:32:27+02:00

Jako prężnie rozwijająca się firma stale poszukujemy ambitnych osób, które poszerzą grono naszych wspaniałych pracowników! Wszystkich zainteresowanych pracą w naszej firmie zapraszamy do zapoznania się z aktualnymi ofertami pracy.

Fotowoltaika to nowoczesna metoda produkcji energii ze światła słonecznego, która budzi ogromne zainteresowanie. Konwencjonalna energia drożeje, stąd coraz więcej osób chce być niezależnych od dostaw i samodzielnie produkować własny, ekologiczny prąd – w domu lub firmie.

Poszukujemy energicznej osoby, która będzie otwarcie przekazywać klientom korzyści płynące z posiadania własnej instalacji fotowoltaicznej.

Co możemy zaoferować?

Wynagrodzenie podstawowe + super prowizję od sprzedaży
Służbowy laptop i smartfon
Samochód służbowy na spotkania z klientami
Szkolenia wdrożeniowe
Wsparcie merytoryczne i Back Office od wszystkich „papierów”
Konkursy sprzedażowe z nagrodami
Wyjazdy / imprezy integracyjne
Pracę ze świetnym zespołem w pozytywnej atmosferze
Pyszną kawę i klimatyzowane biuro w dobrej lokalizacji

To praca dla Ciebie, jeśli:

Dysponujesz czasem od poniedziałku do piątku
Łatwo i z przyjemnością nawiązujesz kontakty
Spotkania z ludźmi napędzają Cię do działania
Lubisz oferować innym opłacalne rozwiązania
Chętnie przyswajasz wiedzę i chcesz się rozwijać
Interesujesz się energetyką / ekologią / elektroniką

Jeśli lubisz wyzwania i kontakt z ludźmi, to może właśnie na Ciebie czekamy? Nie wahaj się – aplikuj!

Prosimy o przesyłanie CV na adres: rekrutacja@simplic.pl z adnotacją:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Simplic sp. z o.o. w celu i zakresie niezbędnym w procesie rekrutacyjnym.

Co możemy Ci zaoferować?
Wynagrodzenie stałe + prowizja za umówione spotkania
Służbowy laptop i telefon
Szkolenia wdrożeniowe + bieżące wsparcie
Przyjazne biuro w dobrej lokalizacji i pyszną kawę

Zadania na stanowisku:

Umawianie spotkań dla przedstawicieli handlowych
Planowanie kalendarza spotkań
Tworzenie i obsługa bazy danych
Obsługa systemu CRM
Wsparcie Działu Sprzedaży w obsłudze klienta (oferty, emaile)

Lubisz rozmawiać przez telefon

Zakres obowiązków:

  • Wykonywanie montażu konstrukcji pod panele
  • Wykonywanie montażu paneli fotowoltaicznych
  • Montaż okablowania
  • Praca na dachu i na gruncie (rzadziej)

Wymagania:

  • Chęć do pracy na wysokości
  • Dyspozycyjność i rzetelne podejście do pracy
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Zainteresowanie dłuższą współpracą
  • Gotowość do pracy na wyjazdach (w większości południe Polski)
  • Mile widziane doświadczenie w pracach budowlanych/ montażowych/ dekarskich/elektrycznych

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Umowę o pracę
  • Szkolenia od podstaw
  • Transport na miejsce pracy samochodem służbowym
  • Noclegi (w razie potrzeby)
  • Dodatkowe ubezpieczenie

Jeśli nie posiadasz CV, prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 535 318 … (kliknij, aby zobaczyć numer)535 318 565.

  • Drop files here or