fbpx

Fotowoltaika dla firm – krok po kroku

/, energia elektryczna, fotowoltaika, magazynowanie energii, OZE/Fotowoltaika dla firm – krok po kroku

Fotowoltaika dla firm – krok po kroku

Inwestycja w fotowoltaikę to świetny sposób na łatwe i skuteczne oszczędzanie pieniędzy. Dzięki niej możemy stać się niezależni energetycznie od dostawców, a rosnące ceny prądu nas nie dotyczą. 

Krok 1

Pierwszym etapem przed zamontowaniem instalacji jest przyjazd naszego przedstawiciela, który opowie Państwu o wszystkich szczegółach i przedstawi szacunkową wycenę. Jego zadaniem jest między innymi określenie tego jakie posiadają Państwo zapotrzebowanie na energię elektryczną i w jaki sposób je odpowiednio zaspokoić. Ustala również to czy w pobliżu nie znajdują się obiekty typu: komin, wysokie drzewa czy inne budynki mogące rzucać cień na instalację. Po wstępnych ustaleniach wykonuje on serię zdjęć miejsca w którym panele mają być zainstalowane, dzięki temu jesteśmy w stanie w dokładniejszy sposób określić jaka jest rzeczywista konstrukcja dachu i jego nawierzchnia.

Krok 2

Kolejnym etapem jest przeprowadzenie analizy i wizualizacji rozmieszczenia paneli fotowoltaicznych. Jeżeli dach jest zacieniony to jesteśmy w stanie przygotować taki plan jeszcze przed podpisaniem umowy. Pozwoli to na oszacowanie realnej mocy uzyskanej z instalacji i zapewnienie, że będzie ona odpowiadała Państwa zapotrzebowaniu na energię. 

Nasi specjaliści z działu technicznego szczegółowo i z należytą starannością tworzą plan rozmieszczenia paneli fotowoltaicznych na terenie domu bądź firmy. Określają oni przy pomocy specjalistycznych programów między innymi odpowiednie rozmieszczenie i kąty nachylenia paneli tak, aby generowały one jak największe zyski. Odpowiadają oni również za odpowiedni dobór falownika.

wizualizacja

Krok 3

Jeżeli mamy już wykonany plan umawiamy się z Państwem na montaż instalacji. Zajmuje to z reguły jeden lub dwa dni w zależności od tego jak duża ona jest i czym pokryty jest dach. Trzeba jednak wziąć pod uwagę fakt, że instalacja nie może być zamontowana podczas deszczu bądź śniegu. W przypadku niekorzystnych warunków atmosferycznych taką instalację trzeba przełożyć na inny dzień. 

Kiedy panele znajdują się już na swoim miejscu nasz zespół prowadzi przewody do inwertera, uziemia moduły i zakłada zabezpieczenia przeciwprzepięciowe. Dzięki czemu mamy pewność, że wszystko jest przygotowane z należytą starannością i dokładnością. 

Krok 4

Ostatnią rzeczą jaką wykonujemy jest złożenie wniosku o przyłączenie do sieci operatora, natomiast Państwa okres rozliczeniowy przedłużamy na 12 – sto miesięczny, co stwarza możliwość odbioru nadwyżki energii oddanej do sieci nawet do 24 miesięcy.

 

Z Simplic nie muszą się Państwo martwić się o żadne formalności czy papierkową robotę. Samodzielnie wypełnimy wszystkie wnioski i pomożemy w uzyskaniu   jak najwyższego dofinansowania! 

Przedstawiona na zdjęciu instalacja to panele Risen 330 W o mocy całkowitej 49,5 kW.

 

Zadzwoń pod numer 515 057 057 lub wypełnij formularz!

Skontaktuj się, aby uzyskać darmową wycenę

 

Skontaktuj się aby uzyskać darmową wycenę

 • ZGODA NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH

  Dobrowolnie i świadomie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych
  w niniejszym formularzu kontaktowym przez Simplic Sp. z o.o., której siedziba znajduje się w Śledziejowicach 279, 32-020 Wieliczka, biuro przy ul. Nowohuckiej 92a, 30-728 Kraków, w celu nawiązania kontaktu, rozpoznania potrzeb i przedstawienia oferty przez Simplic Sp. z o.o., przez okres niezbędny dla realizacji przedmiotowego celu.
  Jednocześnie oświadczam, że administrator poinformował mnie, przed wyrażeniem zgody, że mam prawo w dowolnym momencie wycofać zgodę, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem, i że ewentualne wycofanie zgody będzie równie łatwe jak jej wyrażenie.

  INFORMACJE
  PODAWANE W PRZYPADKU ZBIERANIA DANYCH OD OSOBY, KTÓREJ DANE DOTYCZĄ

  1. Administratorem Pani / Pana* danych osobowych jestSimplic Sp. z o.o., której siedziba znajduje się
  w Śledziejowicach 279, 32-020 Wieliczka, biuro przy ul. Nowohuckiej 92a, 30-728 Kraków,
  tel.:1239506 61,e-mail:kontakt@simplic.pl.
  2. Dane kontaktowe inspektora ochrony danych –nie dotyczy.
  3. Pani / Pana* dane osobowe przetwarzane są w celu nawiązania kontaktu, rozpoznania potrzeb
  i przedstawienia oferty przez Simplic Sp. z o.o.
  Podstawą prawną przetwarzania Pani / Pana* danych osobowych jest zgoda na przetwarzanie danych osobowych osoby, której dane dotyczą.
  4. Prawnie uzasadnione interesy realizowane przez administratora - nie dotyczy
  5. Administrator nie zamierza ujawniać Pani / Pana*danych osobowych żadnym odbiorcom, czy kategoriom odbiorców danych.
  6. Administrator nie zamierza przekazywać Pani / Pana*danych osobowych do państw trzecich, czy do organizacji międzynarodowych.

  Ponadto, dla zapewnienia rzetelności i przejrzystości przetwarzania informuję, że:
  1. Pani / Pana* dane osobowe przechowywane będą przez okres niezbędny do realizacji ww. celu przetwarzania.
  2. Ma Pani / Pan* prawo do żądania od administratora dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych.
  Ma Pani / Pan* prawo, w dowolnym momencie, wnieść sprzeciw wobec przetwarzania swoich danych osobowych na potrzeby marketingu bezpośredniego, w tym profilowania, w zakresie, w jakim przetwarzanie jest związane z takim marketingiem bezpośrednim.
  3. Ma Pani / Pan* prawo do cofnięcia tej zgody na przetwarzanie danych osobowych w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  4. Ma Pani / Pan* prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego.
  5. Podanie Pani / Pana* danych osobowych:
  a) nie jest wymogiem ustawowym,
  b) jest wymogiem umownym,
  c) nie jest warunkiem zawarcia umowy.
  Nie jest Pani / Pan* zobowiązana / zobowiązany* do ich podania.
  Konsekwencją niepodania danych osobowych jest brak możliwości realizacji ww. celu przetwarzania.
  6. Decyzje o Pani / Pana* danych osobowych nie są podejmowane w sposób zautomatyzowany, ale mogą być profilowane pod kątem rozpoznania potrzeb, doboru produktów i przygotowania spersonalizowanej oferty wstępnej.

By |2020-07-20T14:56:20+02:00Lipiec 20th, 2020|energetyka, energia elektryczna, fotowoltaika, magazynowanie energii, OZE|Możliwość komentowania Fotowoltaika dla firm – krok po kroku została wyłączona

About the Author: